Night World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampirji, volkodlaki, izganjalci, čarovnice in druga temačna bitja živijo med nami. Živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum je se cisto nov in se iscejo stopnje pred vsem pa clani. If you wanna help just register ! ;*
Who we really are
Postulovske knjige Untitled-2

Dogajanje na forumu poteka na tako imenovani akademiji Dark Academy. V tem svetu se prepletajo vrste nadnaravnih bitij med katerini bijejo bitke med dorbim in zlom. Vampirji, volkodlaki, izganjalci, demoni in čarovniki
živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.

Priduži se nam in ustvari svojo zgodbo !

Dream team
Postulovske knjige Untitled-10
Naš najboljši team :


Adminki :

Postulovske knjige Untitled-1lol
Juliet Jessica McGrand

Postulovske knjige Untitled-3oi
Cassie Sarah Drew
Testni uporabnik
Postulovske knjige Untitled-5potfgr

Se želite prepričati o našem forumu ?
Možnost je vaša :

Ime: Testni uporabnik
Geslo: night world

Credits
Postulovske knjige Untitled-6

Prvotna zasnova foruma je ideja adminke
Cassie Sarah Drew. Vse ideje so last foruma
Night World  a.k.a. N.G. Grafična ureditev je zasnova adminke
Cassie Sarah Drew
©last foruma N.G. prepovedano kopirati.
Night Promotion
Postulovske knjige Untitled-1fg
Za oglaševanje našega foruma uporabite to pasico :


Postulovske knjige Untitled-1repasica

Če želite oglaševati na našem forumu kontaktirajte z eno izmed Admink 



 

 Postulovske knjige

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePon Feb 27, 2012 4:11 pm

Imate radi postulovske knjige. Potem je to mesto za vas!
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:17 pm

Charlotte je razburjena prišla v knjižnico in se naslonila na polico. Vdihovala je vonj knjig in se počasi pomirila. Zelo rada je imela knjige a tega ni ravno govorila okoli. Bila je njena mala skrivnost. S police je vzela knjigo in začela brati.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:19 pm

Juliet je vstopila v knjižnico. Pustolavske knjige je iemla rada, a vseeno so bial romatične njene najljubše. Dane spa se ji ej zahotlo nekaj drugagea. Tako je stopila na ta odelek. Opazila je Črno, znano avro in takoj prepoznala Charlotte. V pozdrav ji je pokiamla in stopial do polic.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:24 pm

Charlotte je razbirjeno vstala in stisnila pesti. Nato je vdihnila in odšla stran, na drugo stran oddelke.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:26 pm

"Je kaj narobe? Oprosti za tisto v praku, ampak sem branila svoje prijatelje." je rekla in stopial za njo. To je hoetla razčistiti. Govorila je mirno in prijazno. Vsi so parvili, da je preveč prjazna za ta svet, a sama je verjela, da bo tako največ dosegla.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:30 pm

"Pusti me." Ji je zabrusila Charlotte. "Jaz pa sem branila sebe. Nikogar nisem ranila-no mogoče Cassie ampak še to ne veliko. Drugače pa je začela mala čarovnica." Nato je pogled spet uprla v knjigo.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:32 pm

"Lahko bi se preprosto obnila in jo pustila." je tišje predlagala J.J.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:38 pm

Charlotte je zavila z očmi. "Seveda. Jaz sem vsega kriva. Malo preveč si navezana na prijatelje punčka. Poglej: mogoče sem res začela, a priznaj da je tudi tvoja prijateljica naredila napako. Če to seveda zmoreš." Nato je odšla iz knjižnice.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:41 pm

"Čakaj!" jo je sustavila. prijela jo je za ramo. "Vem in vem. Ne gre zato, da sem navezana na svoje priajtelje, vesela sem da jih imama in jih nočem izgubiti. Prizdam da je Cass naredila napako, pa tudi Lanny, ampak za prepri, pretep ali karkoli sta pomembna dva. Vedno. In ti si bial ena izmed teh dveh." je odvrnila.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:44 pm

"Rekla sem pusti me! Ja prav. Zakaj potem ne nadleguješ njiju? Jaz sem priznala, lahko še 1x če hočeš. Pa sta oni dve? Ali sta me samo popljuvale, kakšna sem in to? Oh..misliš da ne vem kako se to vse vrti?!" Nato je stresla njeno roko s svoje rame in se napotila proti izhodu.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:46 pm

"Zakja ste demoni takšni? Ne nista priznali, ker se nismo pogovarjale o tem. Hvaležna sem ti da ti si, amapk ne gre zato. Hočem razčistiti. Prosim, Charlotte." je že skoraj obupano rkela in zrla v temnolasko predsabo Sovražila je biti skrega s kom. Čeprav je Cass pravila da zna vedno izbrati prave besede, je sama mislila da ji nikoli ni uspelo.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:53 pm

"Zakaj pa gre?!" Charlotte se je obrnila in njene oči so rdeče žarele. "Povej mi zakaj gre in kaj želiš razčistiti!"
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:55 pm

"Ger zato, da nočem bit skregana s tabo. gre zato, da se mi to bedasto tekmovanje med demoni in ostalimi rasami zdi res bedno. gre zato, da vem da si lahko boljša. In gre zato, da hočem, da veš, da nisme takšna. Ne prisiljejem ljudi razen če je to res nujno." je ve povedala v eni sapi, nto pa se zastrmelav njene zdaj rdeče oči. Še evdno je zadrževala dih.
Nazaj na vrh Go down
Cassie Sarah Drew
Admin
Cassie Sarah Drew


Število prispevkov : 721
Točke : 814
Join date : 24/02/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:56 pm

Cass je svtopila takoj ju našla njene žaeče oči ji niso bile všeč ampak se je zadržala " Hey "
Nazaj na vrh Go down
https://nightworld.slovenianforum.com
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:57 pm

Julie ji jepokiamla, a ni odmkanila pogeldla od Charlotte. Prosim, zadrži se, to morem opraviti! je pomsilial in upala, da bo Cass prebrala njene misli.
Nazaj na vrh Go down
Cassie Sarah Drew
Admin
Cassie Sarah Drew


Število prispevkov : 721
Točke : 814
Join date : 24/02/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 8:59 pm

Cass je prikimala imela je pa namen ukreptat če bi imela Charlotte kake nevarne pomisleke
Nazaj na vrh Go down
https://nightworld.slovenianforum.com
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:04 pm

Charlotte je malce pogledala Cassie, nato pa spet Julie. "Mislim da to na žalost ni mogoče. Poglej taka je pač naša narava. In zakaj se o tem pogovarjaš z mano. Si se kdaj pogovarjala s Cassie o 'bednem tekmovanju'?
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:05 pm

((evo preklopla sn na fona -.-))

Jaz bom uredila. Samo tokrat mi pusti da uredim JAZ. Sama! je spet pomislila. Pogledala je Charlotte."Ne nisem. S tabo se."
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:12 pm

"Oh in s čim sem si zaslužila ta prijeten pogovor?" Je zaničljivo rekla.
Nazaj na vrh Go down
Cassie Sarah Drew
Admin
Cassie Sarah Drew


Število prispevkov : 721
Točke : 814
Join date : 24/02/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:19 pm

" Kaj če bi ila malo manj zaničljiva in bi poslušala " je rekla
Nazaj na vrh Go down
https://nightworld.slovenianforum.com
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:38 pm

"Cassie!" jo je opozorila. Pogledala je Charlotte. "Z nicemer si nisi zasluzila. Jaz sem se odlocila za pogovor. Bi me prosim samo poslusala?!"
Nazaj na vrh Go down
Cassie Sarah Drew
Admin
Cassie Sarah Drew


Število prispevkov : 721
Točke : 814
Join date : 24/02/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:40 pm

" saj sem isto rekla " ampak ostala tiho
Nazaj na vrh Go down
https://nightworld.slovenianforum.com
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:45 pm

Gre za tvoj ton.. ji je sporocila v mislih.
Nazaj na vrh Go down
Charlotte Elena Black

Charlotte Elena Black


Število prispevkov : 75
Točke : 77
Join date : 02/03/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:49 pm

Charlotte se je naslonila nazaj. "Pohiti."
Nazaj na vrh Go down
Cassie Sarah Drew
Admin
Cassie Sarah Drew


Število prispevkov : 721
Točke : 814
Join date : 24/02/2012

Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitimePet Mar 02, 2012 10:32 pm

Cass raje ni nic pripomnila vpraslivo je pogledala Jul
Nazaj na vrh Go down
https://nightworld.slovenianforum.com
Sponsored content





Postulovske knjige Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Postulovske knjige   Postulovske knjige Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Postulovske knjige
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Knjige za biologijo!
» Romatične knjige
» Predel za zgodovinske knjige
» Znanstveno fantastične knjige

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Night World :: My live is right here, next to you :: Umetnostna besedila-
Pojdi na: