Night World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampirji, volkodlaki, izganjalci, čarovnice in druga temačna bitja živijo med nami. Živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum je se cisto nov in se iscejo stopnje pred vsem pa clani. If you wanna help just register ! ;*
Who we really are
Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-2

Dogajanje na forumu poteka na tako imenovani akademiji Dark Academy. V tem svetu se prepletajo vrste nadnaravnih bitij med katerini bijejo bitke med dorbim in zlom. Vampirji, volkodlaki, izganjalci, demoni in čarovniki
živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.

Priduži se nam in ustvari svojo zgodbo !

Dream team
Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-10
Naš najboljši team :


Adminki :

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-1lol
Juliet Jessica McGrand

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-3oi
Cassie Sarah Drew
Testni uporabnik
Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-5potfgr

Se želite prepričati o našem forumu ?
Možnost je vaša :

Ime: Testni uporabnik
Geslo: night world

Credits
Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-6

Prvotna zasnova foruma je ideja adminke
Cassie Sarah Drew. Vse ideje so last foruma
Night World  a.k.a. N.G. Grafična ureditev je zasnova adminke
Cassie Sarah Drew
©last foruma N.G. prepovedano kopirati.
Night Promotion
Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-1fg
Za oglaševanje našega foruma uporabite to pasico :


Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Untitled-1repasica

Če želite oglaševati na našem forumu kontaktirajte z eno izmed Admink 



 

 Zabava za začetek šolskega leta

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimePet Mar 02, 2012 6:11 pm

First topic message reminder :

Velika svetla dvorana z odrom, točilnim pultom in velikim pelseiščem tukaj ni kar tako. Danes, ob začetku šolskega leta je to dovrana za zabavo. Zabavo je priredila Juliet Jessica McGrand, ena najbolj vzornih in predvem dekle z nejlepšim ogledom na akademiji. Ravnateljica ji je jedla iz roke, in ji takoj dovolila, da priredi obleko. Julie ni ravno tip za te stvari, a ta zabava bo nekaj posebnega. To je vedela. Pripravila je vse potrebo. Light show, najem DJ-ja, malo alkohola, a ne preveč (to je še vedno šolska zabava!), in vsi ste povabljeni! Dovrana je danes kot v pravljici, pripravljena na najboljšo noč v svojem (in vašem!) življenju. Don't miss it!
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:03 am

Zdaj mu ej popolnoma prekipelo. Njene dragocene energije ne bo zapravljala za ta kup gnoja. Stopil je do nje in si jo oprtal na ramo ter jo odnesel iz dvorane. Večina je bila že tako ali tako prepijana da bi spoh opazila.

((Ej to em spominja na tist film ko je telesni stražar odnesu ven hčerko predsednika.))
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:08 am

((jaa. Vem.keri film. Glih pred enim tedom sn ga gledala Wink ))

Juliet ga je udarila po hrbtu. "Spustime!" je siknila in nastela se nekaj kletvic.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:10 am

((No js pa pred enim letom sam se ga spounem kr mam dobr spomin za filme.))

Eddie ni niti trznil. Mirno je hodil naprej po hodnikih. Hotel je priti do njene sobe. "Ne trudi se."
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:14 am

"Kako si drznes?! Kaj pa mislis da si?! Ukazujem ti d me da dol!!" je kricala in ga tepla po hrbtu.

((haha. Ma sej jas tud sam vseeno vse filme kaj jih vidim pogledam se enkrat Smile ))
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:17 am

((Js pa niti ne. Dela pa to moja sestra. Z risankami. Wink ))

Kyle je zavil z očmi."Pritoži se kraljici." je rekel in jo nesel naprej. Hrbet ga je rahlo zaskeleu a je spet use izgnilo. Ko je ugotovil da ni nobenega jo je spustil dol."Nehaj me tepsti. Nič boljše en bo." je siknil.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:21 am

((neehaj! Sestre so zadna stvar o kateri hocem razmisljat zdaj! -.- ))

Julie ga je jezno pogledala. "O, ja bom se. Tako da ne bos nikoli varuh. Ne moj ne od kog drugega. Se v trop bos tezko prisel. Ne vem kaj sem videla na tebi. Navaden bebec si!" je siknila. Vedela je d je zadela v zivo, ampak bila je opita in zelo jezna.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:24 am

((Okej oprostite princesa mcgrand. O tej temi ne bom govoril Wink ))

"In kaj boš rekla? Da si se ga napila in začela plesati v naročju nekega tipa ki se te sploh ne bi smel dotakni?!" to je skoraj kričal."Ne vem kaj si vidla. Jaz se ne gledam vedno v ogledalo tako kot olemiči." je zasikal.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:27 am

Zdaj ji je prekipelo. Primazala mu je focen. "Nehaj! To je moje zivljenje. In nisem se napila. TI si me napil!" je akricala nanj. "Ne nisi plemic. Navadna spaka si ki ne ve kaj isce!" mu je zmetala v obraz.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:29 am

"Aja. Tvoje ki pa se veže na use druge! Kar malo pobrskaj po spominu. Dal sem prst pa si zgrabila roko. Kozarec sem ti anročil pa si pila naprej! Sreča da nisem. Nočem biti takšen kot ti. Raje spaka kot vzvišen neumen preponosem butelj ki gleda v zrak ko drugi umirajo zanj!!!" zadnje besede je že kričal.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:33 am

Julie je obstala. Besede so jo zadele kot klofuta. Se huje. "Nisem taksna." je cisto tiho zamrmrala. Ni bila prepricana da jo je sisal. Po licu ji je splzela soza, ko je stopila korak naprej. Vse zivljenje se j trudila da ni bila taka. To pa ni bilo tako lahko. "Nism taksna." je se tisje ponovila.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:35 am

"Tega mi nisi pokazala. Sprva. Pa poglej kaj si anredila. Pa saj imaš prav,. Spaka. Idiot." je siknil. Bolelo ga je ampak useeno ni nehal."čudno da jokaš. Za kom? Za masonom." je siknil.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:39 am

Julie je se sirse odprla oci. "Nehaj. Nehaj." je obupano zamrmrala in si obrislala solzo. Vse njegove besede so jo zabodle naravnost v srce. Se posebej zato ker je to govoril on je bilo se tezje slisati.

((pol ure sem rekla, ne? -.- ))
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:42 am

"Zakaj bi?" je zadirčno uprašal. Hotel je kazati kako ga ni prizadela. Da je hladen in use. No ja uspevalo mu je."Plemkinja. Počakaj. Se grem zate metat pred demone. Saj ne bi opazila če bi spakal izginila."

((Ma dej neeeee noooooo prooooooooooooooosim......))
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:46 am

((jao. Ja no sej bom se mal - Smile ))

Julie ga je pogledala v oci. "Ves da nisem taka. In jaz vem da ti ni vseeno. Kyle, ne delaj tega!" je tiho govoroila. Bila je ze na robu joka.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:48 am

((Hvala.<33 :* ))

"Jaz usaj vem kaj delam. Ti pa ne. Ali pač. Metanje za Masonom navsezadnje le ni bilo tako zelo resna stvar pijanosti." je navrgel.

Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:52 am

"Me mecem se za Masonom. Z njim ne bi mogla imeti nicesar ker ljubim tebe!" je zakricala in si obrisalla solze.

((ja, ja. Sam ce zaspim zravn si ti kriv! ))
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 1:58 am

((Okej laghka poveš da je te Kyle Eddie McWalton prisiliu.))

"Nehaj!" je zakričal nazaj."Zakaj si taka? Dobro veš da ne moreva biti skupaj že zaradi tistih snobov niti zaradi kraljice. Spadava v različna svetova. Doumi kot sem moral jaz."
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:01 am

"To ne spremeni mojih custev." je se tije odvrnila. "Briga me za kraljico. Briga ma za ostale. Moj oce in ama pa sta lahko bila skupaj?" je zdaj se sepetala.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:02 am

"Bila sta čarovnik in vampir. Čarovniki so takoj pod vampirji tako da se je ta veza lahko odnesla. Ne bi se pa z telesnim stražarjem ki bo umrl. In ne more te kar tako en brigati. Oni so tvoje življenje."
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:06 am

"Ti si moje zivljenje." je obupano odvrnila Julie. Lasje sose ji lepili na mokrali lica. V trebuhu jo je zabolelo in vedela da bo zdaj zdaj bruhala.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:07 am

"Ne!" je kriknil."Ne gre." težko je bilo govoriti resnico ampak druga mu ni preostalo. Ni hotel da bi s prstom kazali nanjo ker je z njim."Življenje imaš s takšnim kot je mason in drugimi."
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:10 am

Juli je odkimala. Takega zivljenja ni hotela. "Samo povej mi... Sploh cutis kaj? Do mene?" je vprasala.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:11 am

Kyle je hotel prikimati ji use povedati ampak bolje preprečiti kakor zdraviti. Ni mogel premakniti glave da bi prikimal. Povesil je pogled in odkimal.
Nazaj na vrh Go down
Juliet Jessica McGrand

Juliet Jessica McGrand


Število prispevkov : 798
Točke : 942
Join date : 24/02/2012
Age : 27
Kraj : Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:15 am

Julie je pokimala. Hvala." je zamrrala in stopila dol po hodniku. Upala je dabo prisel za njo in rekel da jo ljibi, a je vedela da se to bo zgodilo. Srecenga komca tukaj ocitno ne bo.
Nazaj na vrh Go down
Kyle Eddie McWalton

Kyle Eddie McWalton


Število prispevkov : 586
Točke : 594
Join date : 02/03/2012
Kraj : Akademija Dark Academy

Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 04, 2012 2:16 am

Kyle je stopil korak naprej. Hotel je za njo. Jo ustaviti, povedati, poljubit in nikoli izpustiti. Pa ni smel. Ni mogel. Ostal je na mestu. Gledal je za njo. Nekdo ga je poklical ampak ni mogel odvrniti pogleda od nje.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zabava za začetek šolskega leta   Zabava za začetek šolskega leta - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zabava za začetek šolskega leta
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Vselitvena zabava!!!
» Vselitvena zabava Amy Williams

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Night World :: My live is right here, next to you :: Zabave-
Pojdi na: